Πέμπτη 20 Μαΐου 2010

Λεβαδειακός - Ηρακλής Ψαχνών 2-3

Σε φιλική συνάντηση που έγινε στο Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς ο Ηρακλής Ψαχνών κέρδισε 3-2 τον Λεβαδειακό σ’ ένα παιχνίδι όπου και οι δυο προπονητές χρησιμοποίησαν όσους παίκτες είχαν στη διάθεσή τους.
Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 1-0 στο 17* με εύστοχο κτύπημα πέναλτι του Ταραλίδη αλλά οι φιλοξενούμενοι έκλεισαν το ημίχρονο προηγούμενοι 1-2 με γκολ των Κάνδια στο 41* και Σέγγου στο 43*.
Ο Λεβαδειακός ισοφάρισε 2-2 στο 63* με τον Μπουντόπουλο αλλά τρία λεπτά πριν το τέλος ο Καρατζάς έδωσε τη νίκη στην ομάδα του.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ: Πασχαλάκης, Μουλόπουλος, Κόλτζος, Μαρτορέλ, Τλούπας, Μπεγκόνια, Ταραλίδης, Ναπολεόνι, Παβλόφ, Μπάρκογλου, Βασιλείου.
Στο β’ έπαιξαν: Ζησόπουλος, Γκριτζάπης, Ζαννιάς, Αμπουμπακαρί, Μπουντόπουλος, Μαχαίρας, Κόκα, Μπράνκο, Γαλανόπουλος.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ: Ανδρέου, Τσουκάνης, Ταψής, Κύρου, Γούναρης, Παπαδόπουλος, Κανδιάς, Μπρής, Σέγγος, Σκριβάνος, Βαρούχος.
Στο β’ έπαιξαν: Μιχελής, Σπέης Γ., Μίγγας, Καρατζάς, Ράζος, Σφυρόπουλος, Κρούπης, Ανέστης, Σπέης Π., Λουκάς, Σπανός.